Estetic Fillers Sp. z o.o. to platforma do zakupów preparatów medycyny estetycznej w którym znajdziecie Państwo profesjonalne preparaty stosowane w medycynie estetycznej.
Preparaty przeznaczone do stosowania w gabinetach lekarskich, gabinetach medycyny estetycznej, salonach kosmetycznych i gabinetach urody.
W naszej ofercie znajdują się preparaty najwyższej jakości, największych światowych firm.
Produkty są zawsze oryginalne i pochodzą wyłącznie od sprawdzonych i autoryzowanych przedstawicieli wiodących producentów z możliwie długim terminem ważności.
Gwarancja jakości, oryginalności preparatów oznaczonych certyfikatami bezpieczeństwa sprawi, że praca w Państwa salonach będzie certyfikowana najlepszymi bezpiecznymi markami.
Naszą ofertę staramy się dostosować do Państwa oczekiwań.
Traktujemy klientów tak jak sami chcielibyśmy być traktowani, chętnie dzielimy się swoim doświadczeniem i doradzamy naszym klientom.
To nasi klienci są dla nas najważniejsi i dla nich zmieniamy się wraz z ich potrzebami.
Jeśli nie znalazłeś jakiegoś produktu w naszym sklepie, daj nam znać może być specjalnie dla Ciebie sprowadzony i stale dla Ciebie dostępny.
Nie jesteś zobligowany do założenia konta w naszym sklepie aby dokonać zakupów, możesz złożyć zamówienie także bez rejestracji.
Zawsze możesz czuć się bezpiecznie – dbamy o bezpieczeństwo Twoich danych osobowych.
Płatności elektroniczne realizujemy za pośrednictwem firmy PayNow, która jest jednym z liderów Polskiego rynku płatności online. Transakcje obsługiwane przez ta firmę zapewniają najwyższy poziom bezpieczeństwa.
Najnowsze metody szyfrowania danych w połączeniu ze światowej klasy platformą sprzętową gwarantują niezawodność dokonywanych transakcji.
Staramy się, żeby zamówienia były realizowane jak najszybciej.
Wszystkie towary znajdujące się w ofercie ze statusem „dostępny” są faktycznie dostępne natychmiast w naszym magazynie, dlatego zamówione produkty wysyłamy jeszcze tego samego dnia lub dnia następnego.
Czas doręczenia przesyłki za pośrednictwem firmy kurierskiej wynosi zwykle od 1 do 2 dni roboczych.

Życzymy udanych zakupów i zapraszamy do współpracy,
Zespół Estetic Fillers!

Sąd Rejonowy dla m. st. Warszawy w Warszawie XIV Wydział Gospodarczy KRS pod numerem 0000906922, NIP: 7591753811, kapitał zakładowy 5 000,00 zł. w pełni opłacony.