Dokonując zakupów mogą Państwo wybrać najdogodniejszą dla siebie formę płatności.
 

 1. Przelewem on-line

  Natychmiastowy przelew internetowy to obecnie najbardziej lubiany sposób płatności w Polsce. Jego niewątpliwymi zaletami są szybkość i bezpieczeństwo. W naszym sklepie za obsługę e-przelewów odpowiedzialny jest system PayNow, który posiada Certyfikat Wiarygodności Biznesowej i szyfruje wszystkie swoje transakcje za pośrednictwem protokołu SSL.

  Jeśli wybierzesz tę metodę, system przekieruje Cię na stronę PayNow, gdzie należy wskazać swój bank. Po zalogowaniu się do bankowości internetowej na Twoim koncie będzie już czekał automatycznie wypełniony formularz przelewu do autoryzacji. Musisz sprawdzić zgodność danych i potwierdzić płatność. Następnie powrócisz na stronę naszego sklepu. Zamówienie zostanie wtedy automatycznie złożone, natomiast do realizacji przekażemy je dopiero po zaksięgowaniu wpłaty – zazwyczaj odbywa się to w ciągu zaledwie kilku minut. 
 1. Przelew tradycyjny

  Przelew tradycyjny jest formą płatności ciesząca się dużym zaufaniem. Czas całej operacji jest zależny od banku, dlatego mimo naszych starań cała transakcja może się nieco wydłużyć.

  Po złożeniu zamówienia na Twój adres email zostanie wysłane podsumowanie zamówienia wraz z numerem konta na które należy dokonać płatności. Przesyłka zostanie przesłana po potwierdzeniu zamówienia i zaksięgowaniu wpłaty.

  WAŻNE: pamiętaj, aby w tytule przelewu wpisać numer Twojego zamówienia, dzięki czemu ułatwi to nam identyfikację i będziemy w stanie zrealizować Twoje zamówienie szybciej.

  W przypadku  wybrania opcji opłacenia zamówienia przelewem tradycyjnym, czas na dokonanie przelewu środków za wybrany towar to 3 dni robocze. W przypadku nie uiszczenia wpłaty w określonym wyżej czasie Twoje zamówienie zostanie anulowane.

  Dane do przelewu:

  Estetic Fillers Sp. z o.o.
  ul. Świętokrzyska 31/33
  00-001 Warszawa
  mBank numer konta: 88 1140 2004 0000 3802 8139 2186
 1. Karta płatnicza

  Karta płatnicza stanowi podstawową formę płatności dokonywanej przez internet i jest całkowicie bezpieczna.

  Aby skorzystać z tej metody, należy wpisać do specjalnego formularza: numer karty, datę jej ważności oraz numer CVV umieszczony z tyłu przy wzorze podpisu. Nie należy mieć obaw przed tym sposobem – transakcje kartą płatniczą są dodatkowo zabezpieczone szyfrowaniem SSL. Po zweryfikowaniu karty, co zazwyczaj dzieje się błyskawicznie, Twoje konto bankowe zostanie obciążone, a należność za towar zostanie przelana do naszego sklepu.
 1. Za pobraniem

  Jeśli z różnych powodów nie chcesz wykonywać przedpłat, możesz wybrać płatność za pobraniem. Jest to jedna z najbardziej popularnych i bezpiecznych metod. Kwotę należną za zamówienie wręczasz kurierowi dopiero w momencie otrzymania przesyłki.

  Upewnij się, że podany adres jest prawidłowy i zawiera kompletne informacje potrzebne do doręczenia paczki. Zwróć również uwagę na poprawność podanego numeru telefonu, ponieważ przed dostawą zostaniesz powiadomiony SMS-em.

  WAŻNE: Proszę pamiętać, żeby przygotować odliczoną kwotę płatności – kurier firmy DPD/DHL/FedEx nie jest zobowiązany do wydawania reszty.